8.8inch DSI Capacitive Touch Display for Raspberry Pi, IPS Panel, 480 × 1920 Resolution, 10-Point Touch, Supports Backlight Adjustment Via Software @XYGStudy (8.8-DSI-Touch-A)
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
16
quantity
Product details
Category
Overview 8.8inch DSI Capacitive Touch Display, IPS Panel, 480 × 1920 Resolution, 10-Point Touch, Supports Backlight Adjustment Via Software Package Contains : 8.8-DSI-TOUCH-A x1 MIPI-DSI-Cable-12cm x1 MX 1.25 2PIN to 2.54 3PIN cable x1 FFC 22PIN cable ~200mm (opposite sides) x2 MX1.25 2PIN to MX1.25 4PIN cable ~150mm x1 Screws pack x1 For more user guide resources you may need, pls contact me via Amazon message, i will send you then via attachment.
  • Part Number: 8.8-DSI-TOUCH-A
  • 8.8inch DSI Capacitive Touch Display, IPS Panel, 480 × 1920 Resolution, 10-Point Touch, Supports Backlight Adjustment Via Software