Mean Well HVGC 240W 1400mA LED Driver HVGC-240-1400A AC-DC Constant Current Voltage Switching Power Supply Converter Transformer with IP65 PFC Output Current and Voltage Adjustable
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
23
quantity
Product details
Category
New
  • (Strong stability) AC-DC single output power adapter conversion rate of 93%, wide input range of 180 ~ 528VAC, life>50,000 hours.