Samsung QN32LS03CB 32 inch The Frame QLED HDR 4K Smart TV Bundle with 32 Inch The Frame Customizable Bezel, Modern Teak (2023 Model)
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
11
quantity
Product details
Category
  • Includes Full Samsung USA WARRANTY | Samsung QN32LS03CB 32 inch The Frame QLED HDR 4K Smart TV (2023)
  • INCLUDED IN THE BOX: QN32LS03CB 32 inch The Frame QLED 4K UHD Quantum HDR Smart TV (2023) | The Frame Standard Smart Remote | Remote Control Battery | Power Cable | User Manual | E-Manual | Includes Samsung Authorized USA Authorized Warranty
  • BUNDLE INCLUDES: 32 inch The Frame Customizable Bezel 2023 (Modern Teak)
UPC 196641096226
Size 32 Inch
Brand Samsung
Color Modern Teak Bezel
Model Name 27LQ625S
Model Year 2023
Resolution 1080p
Tuner Type ATSC
Audio Input Optical
Screen Size 27 Inches
Aspect Ratio 16:9
Battery Type AA alkaline batteries
Line Voltage 110 VAC 60 Hz
Manufacturer Samsung
Model Series LS
Refresh Rate 120
BuiltIn Media Not Available
Mounting Type Wall Mount
Screen Finish Matte
Signal Format ATSC
Warranty Type Limited
Connector Type HDMI, USB, Ethernet
Contrast Ratio High
Control Method Remote
Video Encoding H.265
Controller Type Remote Control
Total Usb Ports 1
Antenna Location Home Viewing
Operating System Tizen
Display Size Class 32 Inches
Display Technology LCD
Hardware Interface HDMI, USB
Total USB 30 Ports 1
Speaker Description 2CH stereo speakers with Dolby sound
VESA Mount Standard 400 x 400 mm